Apie mus

MB „GrafikAI” (Grafik Artificial Intelligence) yra kompanija, kurianti individualizuotus automatizavimo ir optimizacijos sprendimus. Savo darbe taikome naujausias technologijas, vadovaujamės aukščiausiais profesionalumo ir kokybės standartais. Viena pagrindinių technologijų, keičiančių daugumą pramonės sričių, yra dirbtinis intelektas. Mes savo klientams suteikiame efektyvų dirbtinio intelekto galimybių panaudojimą. Mūsų veiklos sritys:

  • Automatinis darbo grafikų sudarymas ir darbo jėgos optimizacija
  • Kompiuterinės regos (Computer vision) sprendimai
  • Mokslo tiriamoji veikla dirbtinio intelekto srityje

Komandos narių patirtis ir kompetencija sukaupta kuriant inovatyvias technologijas bei diegiant jas sveikatos apsaugos ir biotechnologijų srityse, tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Mūsų vykdytų projektų spektras siekia nuo gydymo metodų tyrimų (Vilnius-Lithuania iGEM komandoje) iki automatinio personalo darbo grafikų sudarymo viename didžiausių skubios pagalbos skyrių Lietuvoje.

Kurti dirbtinio intelekto sprendimus mus paskatino veikla sveikatos sektoriuje ir Jaunųjų gydytojų asociacijoje. Remdamiesi asociacijos moto „būk pokytis, kurį nori matyti”, pradėjome ieškoti sprendimų mažinančių vertės nekuriančio darbo naštą. Dirbtinis intelektas tapo mūsų pasirinkimu dėl efektyvaus jo pritaikymo skirtingose srityse.

Mūsų vizija

  • Įgalinti žmogų kurti vertę panaudojant dirbtinį intelektą.

Mūsų tikslai:

  • Optimizuoti ir supraprastinti administracinį darbą
  • Padidinti sveikatos sektoriaus efektyvumą ir saugumą

Kodėl grafikų sudarymas?

Grafikų sudarymas yra daug laiko ir jėgų reikalaujantis procesas. Didelėse komandose sudarant tvarkaraštį tampa per sudėtinga užtikrinti tolygų darbuotojų išdėstymą, atsižvelgti į kiekvieno individualius poreikius. Algoritmui atsižvelgti į itin didelį kintamųjų kiekį paprasta užduotis. Mūsų įrankis ne tik atsižvelgia į darbuotojų pageidavimus, bet ir į klientų srautus, todėl galime suderinti paslaugų teikėjų darbo laiką su jų poreikiu.

Grafikų įrankis rūpinasi darbuotojais - užtikrina maksimaliai tolygų darbo paskirstymą arba prisitaiko prie individualių poreikių, todėl mažina darbuotojų pervargimą ir išvengia šališkumo.